[ מפת האתר ]

אתר האסטרולוגיה ההודית של רוית

ייעוצים:

לפני היעוץ אני מקבלת את פרטי הלידה (מקום, תאריך ושעה מדויקת ככל האפשר) ובונה את מפת הלידה באמצעות תוכנת מחשב. כהכנה ליעוץ אני לומדת את המפה במשך כמה שעות ובזמן היעוץ אני עוברת על תחומי החיים השונים לפי המפה.

אינני מגדת עתידות ואינני עובדת על ידי תיקשור, או ראיית העתיד, או דברים מהסוג הזה. תהליך הפקת המידע מתוך המפה הינו תהליך שיטתי של ניתוח מרכיבי המפה והיחסים המורכבים שבינייהם. המטרה איננה חיזוי של אירועים בעתיד אלה קודם כל הבנה של השפעות ותהליכים בסיסים בחיים ומתוך הבנה זו יצירת תחזית של השפעות ותהליכים בתקופות עתידיות שונות לפי שיטה המשקפת את התפתחות מרכיבי המפה והיחסים בינייהם לאורך זמן.

בדרך כלל בחלק הראשון של הייעוץ אני סוקרת לפי המפה את מבנה האישיות ואת ההשפעות והתהליכים החלים בתחומי החיים השונים כמו למשל - בריאות, לימודים, מקצוע, זוגיות, וכד'. האדם שבא ליעוץ משתתף בשיחה ויחד אנו מחדדים את הנושאים השונים ומנסים להבין את הדברים המשתקפים מהמפה. ברוב המוחלט של המקרים האדם שבא ליעוץ נדהם מההתאמה בין התהליכים ואירועים שבחיו ובין הדברים המשתקפים במפה לפי שיטת האסטרולוגיה ההודית.

הייעוץ ממשיך תוך התמקדות ספציפית יותר לפי שאלות של האדם הבא ליעוץ בנושאים בהם הוא זקוק ליותר הבנה או בתחומים המהווים בעיה כלשהי בחייו. לאחר מכן אני סוקרת את ההשפעות העתידיות בשנים הקרובות, מפנה את המודעות לתחומים בהם יש למקד את תשומת הלב, ומרחיבה על נושאים שצריך להיות מודעים אליהם, בכדי להתמודד בצורה מוצלחת יותר עם ההשפעות העתידיות.

פגישת יעוץ (באורך שעה וחצי) דורשת ממני עבודת הכנה של כמה שעות ולכן יש למסור לי את פרטי הלידה הנחוצים כמה ימים מראש.
מחיר פגישת ייעוץ - 450 ש"ח
לתיאום פגישה אנא התקשרו אלי לטלפון:
0544965597

הפרטים הנחוצים לבניית מפת הלידה לשם קבלת ייעוץ:
זמן לידה, תאריך לידה, ומקום לידה

לפי שיטת האסטרולוגיה ההודית יש משמעות רבה לזמן הלידה המדויק ולמקום הלידה, שכן תמונת מצב כוכבי השמיים בזמן מסוים, כפי שהיא נראת ממקום מסוים על פני כדור הארץ, תייצג את מפת האלמנטים המרכיבים את חיי האדם הנולד באותה נקודה בזמן ובמרחב (שוב, הכל מתוך אותו עקרון הרואה את ההקבלה של מחזוריות חוקי הטבע במערכות שונות ביקום כולו).

הנתונים הדרושים לבניית מפת הלידה הם: מקום לידה, תאריך ושעה מדוייקת. לשם הפקת תוצאות מירביות מיעוץ בשיטת אסטרולגיה הודית, רצוי לברר את זמן הלידה המדויק בשעות ודקות אם אפשר. ככל שזמן הלידה מדויק יותר, יכול האסטרולוג לתת תמונה שלמה יותר. במקרים בהם זמן הלידה לא ידוע אפשר לעשות מפות מיוחדות לענות על שאלות ספציפיות, אך בכדי לתת ייעוץ מלא, האסטרולוג יצטרך לעמול קשה על מנת להסיק אינפורמציה כוללת על האדם ויכולתו לייעץ בבטחון תפחת.

© 2007 כל הזכויות שמורות ליובל ורוית אליאב-גינזבורג